naturalne kosmetyki
Baza wiedzy

Airless system — zużywaj do ostatniej kropli

Wyobraź sobie całą naturę zawartą wewnątrz opakowania i gotową do Twojego użytku. Takie właśnie są kosmetyki Organic Series! Dzięki użyciu najnowocześniejszych opakowań airless system wszystkie oferowane produkty zachowują swoją trwałość aż do 24 miesięcy. Opakowania 200 i 50 ml otrzymały EcoCert Approval. Do tego zawsze zużyjesz kosmetyk do końca dzięki specjalnej konstrukcji opakowania.

Są zaprojektowane z myślą o użytku w salonach kosmetycznych i zapewniają wyjątkową wydajność niezależnie od wykonywanego zabiegu. Dozowanie jest proste: jedno naciśnięcie na buteleczkę to zawsze dawka 1 ml! Dzięki temu możesz łatwo kontrolować ilość wprowadzanych aktywnych składników i masz gwarancję osiągnięcia pożądanego efektu.

zabiegów kosmetycznych przy zachowaniu przystępnych cen. W OrganicSeries wszystkie produkty wytwarzamy ze starannie wyselekcjonowanych, naturalnych składników. Ich skuteczność została udowodniona podczas badań klinicznych, które przeprowadziliśmy w renomowanych laboratoriach we Francji, Szwajcarii, Japonii i Polsce. Receptury opracowaliśmy specjalnie z myślą o tym, aby każdy z kosmetyków kompatybilnie współdziałał z wyposażeniem profesjonalnych gabinetów kosmetycznych.

Jak powstają najbardziej organiczne kosmetyki na rynku?

Przygotowaliśmy dla Ciebie pełną gamę profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji skóry twarzy i ciała. Tym, co nas wyróżnia, jest absolutna dbałość o najwyższe standardy produkcji dosłownie na każdym etapie. Zatroszczyliśmy się o to, aby zredukować do absolutnego minimum ingerencję w środowisko naturalne. Nie bez powodu do 95% składników występujących w naszych kosmetykach pochodzi z certyfikowanych upraw. Dlatego otrzymujemy pewność maksymalnych efektów zabiegów kosmetycznych przy zachowaniu przystępnych cen. W OrganicSeries wszystkie produkty wytwarzamy ze starannie wyselekcjonowanych, naturalnych składników. Ich skuteczność została udowodniona podczas badań klinicznych, które przeprowadziliśmy w renomowanych laboratoriach we Francji, Szwajcarii, Japonii i Polsce. Receptury opracowaliśmy specjalnie z myślą o tym, aby każdy z kosmetyków kompatybilnie współdziałał z wyposażeniem profesjonalnych gabinetów kosmetycznych.

Zobacz również